K-Tech RAZOR-R LITE amortizer za Aprilia RS 660 (20-26) 287SD-020-010-010
Rok isporuke na upit
K-Tech RAZOR-R LITE amortizer za Aprilia RS 660 (2020–2026)
Broj artikla: 287SD-020-010-010
Prednosti K-Tech RAZOR-R LITE amortizera:
✔️ Poboljšane performanse i kontrola: Optimizirana izvedba i stabilnost u odnosu na serijsku opremu.
✔️ Podesiva povratna amortizacija: Fino podešavanje za precizno usklađivanje ovjesa.
✔️ Podešavanje dužine: Individualno prilagođavanje visine vozila.
✔️ Podesivo prednaprezanje opruge: Točno usklađivanje s težinom vozača i uvjetima vožnje.
✔️ Napunjen dušikom (N2): Sprječava stvaranje pjene i osigurava konstantnu amortizaciju.
✔️ Različite tvrdoće opruga dostupne: Za idealno prilagođavanje težini vozača.
Tehničke specifikacije K-Tech RAZOR-R LITE amortizera:
- Opruga: 46-150 serija
- Ukupna dužina: 308,00 mm
- Ulje/zračni jastučić: 12
- Tolerancija dužine: -1 mm / +9 mm
- Hod: 55,00 mm
- Snaga opruge: 140,00 N
- Plinski tlak: 15,00 bar
- Gornja montaža: oko, širina 23,00 mm, promjer vijka 10,00 mm
- Donja montaža: oko, širina 23,00 mm, promjer vijka 10,00 mm
- Povratni klikovi: 10
- Prednaprezanje: 5 mm
- RCU put podešavanja: 3,00 mm
- Promjer RCPU kućišta: 35,00 mm
- Promjer RCU šipke: 14,00 mm